Antiseptex płyn do czyszczenia powierzchni i narzędzi z atomizerem 500 ml

Dostępność: duża ilość
Cena: 29,00 zł 29.00
Cena netto: 23,58 zł
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
Ilość na magazynie: 53
Ocena: 0
Producent: ALLEPAZNOKCIE

Opis

PŁYN DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI I NARZĘDZI Z ATOMIZEREM
 
500 ml
 
Środek do czyszczenia powierzchni i narzędzi. Charakteryzuje się przyjemnym zapachem mięty, a składnik alkoholowy zapewnia oczyszczanie i odtłuszczanie. Zalecany przed każdą usługą stylizacji paznokci i manicure. 
Może być również stosowany do dezynfekcji pilników, szczoteczek do manicuru, itp. Niezastąpiony w gabinetach kosmetycznych.
 
Zastosowanie: Preparat do czyszczenia powierzchni i narzędzi w salonach kosmetycznych. Bezpieczny w stosowaniu. Posiada przyjemny, przemijający zapach mentolu.
Sposób użycia: Powierzchnie spryskiwać z odległości ok. 20-30 cm do całkowitego zwilżenia lub przecierać. Preparat pozostawić na zwilżonej powierzchni. Po zastosowaniu nie wymaga wycierania. Nadmiar można spłukać wodą.
Uwagi i przechowywanie: Pojemniki przechowywać w chłodnych i suchych pomieszczeniach, z dala od źródeł ciepła i światła. Unikać wdychania wysoko skoncentrowanych oparów. Przechowywać i stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, w temperaturze 21ºC (+/- 8ºC). Trzymać opakowanie w zamknięciu, jeśli produkt nie jest używany. Opary mogą przedostać się kanałami wentylacyjnymi i zapalić pod wpływem iskry lub płomienia w innym pomieszczeniu niż pomieszczenie przechowywania.
Ostrzeżenie: Produkt jest łatwopalny. Unikać wystawiania na działanie nadmiernego ciepła. Jeśli na skórze pojawią się podrażnienia, należy przerwać stosowanie produktu. Stosować zgodnie z zaleceniami. Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Trzymać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować na podrażnioną skórę.
Produkt łatwopalny. Preparat szkodliwy dla zdrowia. Chronić przed dziećmi. Nie wdychać, unikać kontaktu z oczami, nie połykać.
Ingredients: Isopropyl Alcohol, Aqua, Menthol
 

Dane techniczne

Pojemność 500ML
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium