
ZESTAWY
ZESTAW
OKAZJE MOLLY
LAKIERY HYBRYDOWE Z DROBINKAMI
Cena
-
od
do
Promocja
Dlaczego AllePaznokcie?
Działamy od 2002 roku, mamy więc już 21 lat doświadczenia na polskim rynku.
Ekspresowa wysyłka! Towar wysyłamy zazwyczaj w 24 godziny od zamówienia.
Darmowa dostawa już od 299 zł!
ZESTAWY STARTOWE
Chcesz zacząć przygodę z domową stylizacją paznokci? Otwierasz salon i potrzebujesz wysokiej klasy sprzętu do manicure hybrydowego? A może pragniesz po prostu powiększyć ilość swoich lakierów hybrydowych?
W każdym przypadku spośród zestawów startowych do manicure hybrydowego, dostępnych w naszym sklepie online, wybierzesz coś dla siebie. Posiadamy wiele zestawów, różniących się od siebie ilością elementów, a co za tym idzie - również ceną. Dzięki temu możemy oferować zestawy startowe do manicure na każdą kieszeń.
Czego możesz się spodziewać po naszych zestawach startowych do stylizacji hybrydowej? W zdecydowanej większości, zawierają lampę UV/LED oraz podstawowe produkty do manicure hybrydowego. Top, baza, cleaner, remover - to tylko kilka specyfików, które są niezbędne w trakcie wykonywania tego rodzaju stylizacji. Zestawy startowe to także sprzęty do nadawania kształtu płytkom i ich wygładzania. Pilniki, bloki polerskie - te przyrządy również znajdują się w większości zestawów.
Jeżeli nie potrzebujesz lampy UV/LED, a chcesz zaoszczędzić, kupując zestaw, możesz zdecydować się na kolekcję lakierów hybrydowych. Produkty Molly Lac są mocno napigmentowane, trwałe i o idealnej konsystencji.
Wszystko to wpływa na to, że docenia je tysiące paznokciomaniaczek. Zapakowane w piękne, ozdobne pudełko będą również doskonałym prezentem dla bliskiej Ci osoby.
Do zestawów startowych do manicure hybrydowego dołączamy zawsze gratisy. Bądź więc czujna i nie zdziw się, gdy otrzymasz więcej elementów niż zamawiałaś!
Wedding Set

W skład zestawu wchodzą:
- Żel do paznokci UV Gel Sugar Effect 5 g
- Gąbeczka do makijażu ombre pomarańczowa 6 cm 1 szt Nr 6
- Rubber Base 2w1 Camouflage MollyLac Sunny Beige 10 g Nr 7
- Pędzelek do zdobień pro liner 7mm RAINBOW
- Top Milky MollyLac Sepia top kolorowy no wipe bez przemywania 10 g
- Pilnik do paznokci łódka biały różowy środek 150/150 pakiet 10szt - Gratis
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Lakiery hybrydowe Paradise Set 3+1 gratis

Inspirowany wakacyjnymi eskapadami zestaw kolorów w pięknych odcieniach lata. Wybierz się z nami na wyprawę do krainy nieskazitelnych barw!
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Lakiery hybrydowe Umber Set 3+1 gratis

Militarna wersja kolorów, których zestawienie otworzy przed Tobą wrota nieskończonych możliwości. Zieleń, bez, brzoskwinia i nie mogło oczywiście zabraknąć szarości złamanej gołębim fioletem.
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Lakiery hybrydowe Energy Set 3+1 gratis

Energetyczne zestawienie barw w wakacyjnym klimacie! najmocniejsze kolory w ciekawym zestawieniu - mocny fiolet, neonowy żółcień, intrygujący błękit z nutą zieleni oraz .. HOT czerwień.
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Lakiery hybrydowe Harmony Set 3+1 gratis

Harmonijne barwy w odcieniach brzoskwini, błękitu i szarości. Z pewnością przypadną do gustu nie poprawnym romantyczkom lubiącym nieco zaszaleć z kolorem!
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Lakiery hybrydowe Holiday Set 3+1 gratis

Wakacyjne zestawienie kolorów w uroczych barwach idealnych na letnie eskapady. Róż, fiolet, żółcień i pastelowa brzoskwinia z pewnością zachęcą do zmiany looku!
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Zestaw 9 lakierów hybrydowych Molly Lac 5 ml - Kolekcja Miesiąca

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Zestaw 9 lakierów hybrydowych Molly Lac 10 ml - Kolekcja Miesiąca

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Zestaw do karnawałowych zdobień NTN Premium Celebration

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Zestaw lakierów hybrydowych AlleLac Let it Glow 10 x 5 ml

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny