Kolczyk do nosa nostril srebrny z niebieską cyrkonią Nr 8203-1209

Wykonany ze stali chirurgicznej kolczyk do nosa, dzięki któremu zyskasz wyjątkowy look. Jeśli lubisz klasyczne rozwiązania z wyjątkowym krystalicznym blaskiem - ten kolczyk będzie dla Ciebie idealny. Prosta, a zarazem elegancja biżuteria, która ozdobi Twoją twarz w nietuzinkowy sposób.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Kolczyk do piercingu Nr 1

Lubisz prostą, klasyczną biżuterię? W takim razie mamy idealny kolczyk dla Ciebie. Zaprojektowany w prosty sposób, świetnie nadaje się na każdą okazję. Mały kryształek z przodu dodaje klasy i elegancji, ale jednocześnie nie rzuca się w oczy, powodując, że kolczyk jest wyjątkowo dyskretny. Kolczyk jest czymś pomiędzy prostym a zakręconym modelem, jednak trzyma się idealnie z powodu małego zakrzywienia na pręciku.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Kolczyk do piercingu Nr 2

Poszukujesz nowego kolczyka? Jeśli chcesz go nosić w piercengu brwi, jako pionowy labret lub w częściach intymnych, zakrzywiona sztanga - zakończona kolcami - spełni Twoje oczekiwania. Dzięki swojej formie doskonale dopasuje się do przekłucia.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Kolczyk do piercingu Nr 3

Labret stozek to kolczyk uniwersalny, który możesz nosić w różnych częściach ciała. Zdecydowanie nadaje się do piercingu ust oraz nosa. Możesz nosić go jako helix czy tragus. Dzięki swojej płaskiej podstawie nie będzie kaleczył dziąseł ani niszczył zębów.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Kolczyk do piercingu Nr 7

Myślałeś kiedyś o tym, żeby zastąpić swój kolczyk niewidocznym? Przezroczysty kolczyk posiadający płaską podstawę, zakończony kuleczką. Idealny kolczyk do świeżych przekłuć.
Dostępność:
na wyczerpaniu

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
