Filtry

GILOTYNY

Gilotyny są jednymi z najbardziej przydatnych narzędzi, używanych przez stylistki paznokci. Ich głównym zastosowaniem jest bezpieczne obcinanie tipsów, bez powodowania ich uszkodzeń. Oprócz tego, gilotyny są idealne również do skracania paznokci żelowych oraz akrylowych.

Gilotyny umożliwiają ścinanie tipsów na 3 sposoby: prosto, półokrągło i okrągło. Część z nich jest wyposażona w pojemnik na już ścięte tipsy, co pozwala na łatwiejsze utrzymanie w czystości stanowiska pracy.

Praca z gilotyną jest prosta i intuicyjna – wystarczy wsunąć tips w odpowiednie miejsce gilotyny i docisnąć narzędzie. Należ pamiętać o tym, żeby zarówno przed, jak i po użyciu gilotyny dokładnie ją wyczyścić. O ile regularne natłuszczanie pozwoli na zwiększenie jej żywotności, dłuższy kontakt z wodą może ją osłabić, a wręcz uszkodzić. Gilotyny powinny być każdorazowo czyszczone, dezynfekowane i wysuszane.

Gilotyny, znajdujące się w naszej ofercie, są wykonane z materiałów wysokiej jakości. Dzięki temu ich żywotność przy odpowiednim użytkowaniu jest długa, a praca z narzędziami – komfortowa.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium