DDM Ochrona osobista

Środki ochrony osobistej są bardzo istotne w wielu branżach - w tym również m.in. kosmetycznej i fryzjerskiej. Rękawiczki i maseczki jednorazowe, a także płyny i preparaty do dezynfekcji powinny być elementami niezbędnymi w każdym salonie urody. Warto pamiętać, że służą one nie tylko do ochrony klientów, ale i profesjonalistów.

Maseczki ochronne jedno- lub kilkuwarstwowe, a także przyłbice skutecznie zasłaniają usta i nos. Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie są bezpieczne w kontakcie ze skórą, więc nie powinny wywołać żadnych efektów niepożądanych. Mimo to, koniecznie trzeba zwracać uwagę na to, by nie używać ich zbyt długo i regularnie je zmieniać lub - w przypadku przyłbic - czyścić.

Rękawiczki jednorazowe - lateksowe, nitrylowe czy winylowe - chronią przed negatywnym oddziaływaniem substancji chemicznych, wirusami i bakteriami. Każda profesjonalistka ma zawsze kilka par przy sobie - wszystko po to, by móc je regularnie zmieniać. Jednorazowe rękawiczki ochronne - w zależności od ich rodzaju - zabezpieczają dłonie osoby wykonującej zabiegi przed różnymi substancjami chemicznymi. Każda osoba profesjonalnie wykonująca zabiegi na skórze powinna mieć je na dłoniach w trakcie ich wykonywania.

Dezynfekcja to proces, który każdego dnia powinien być wykonywany wiele razy przez osoby zajmujące się fryzjerstwem, kosmetologią czy stylizacją paznokci. Płyny i preparaty do dezynfekcji są obecnie dostępne niemal wszędzie, ale ważne jest to, by kupować i korzystać z produktów wiarygodnych producentów. Takie znajdziesz właśnie w AllePaznokcie. Skuteczna dezynfekcja dłoni i powierzchni to nie tyle opcja, co wręcz konieczność. Możesz wybierać spośród wielu preparatów - w formie sprayu, płynu czy żelu. To, na który z nich się zdecydujesz, zależy tylko od Ciebie. Pamiętaj jednak o tym, by używać ich, mając na dłoniach rękawiczki ochronne.

Środki ochrony osobistej są powszechnie używane nie tylko w placówkach, takich jak szpitale, przychodnie czy apteki, ale i podczas zabiegów fryzjerskich oraz kosmetycznych.  Pamiętaj, by używać ich zawsze wtedy, gdy potrzebujesz ochrony. Twoje zdrowie jest najważniejsze!

  • promocja
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium