DDM Ochrona osobista

Środki ochrony osobistej są bardzo istotne w wielu branżach - w tym również m.in. kosmetycznej i fryzjerskiej. Rękawiczki i maseczki jednorazowe, a także płyny i preparaty do dezynfekcji powinny być elementami niezbędnymi w każdym salonie urody. Warto pamiętać, że służą one nie tylko do ochrony klientów, ale i profesjonalistów.

Maseczki ochronne jedno- lub kilkuwarstwowe, a także przyłbice skutecznie zasłaniają usta i nos. Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie są bezpieczne w kontakcie ze skórą, więc nie powinny wywołać żadnych efektów niepożądanych. Mimo to, koniecznie trzeba zwracać uwagę na to, by nie używać ich zbyt długo i regularnie je zmieniać lub - w przypadku przyłbic - czyścić.

Rękawiczki jednorazowe - lateksowe, nitrylowe czy winylowe - chronią przed negatywnym oddziaływaniem substancji chemicznych, wirusami i bakteriami. Każda profesjonalistka ma zawsze kilka par przy sobie - wszystko po to, by móc je regularnie zmieniać. Jednorazowe rękawiczki ochronne - w zależności od ich rodzaju - zabezpieczają dłonie osoby wykonującej zabiegi przed różnymi substancjami chemicznymi. Każda osoba profesjonalnie wykonująca zabiegi na skórze powinna mieć je na dłoniach w trakcie ich wykonywania.

Dezynfekcja to proces, który każdego dnia powinien być wykonywany wiele razy przez osoby zajmujące się fryzjerstwem, kosmetologią czy stylizacją paznokci. Płyny i preparaty do dezynfekcji są obecnie dostępne niemal wszędzie, ale ważne jest to, by kupować i korzystać z produktów wiarygodnych producentów. Takie znajdziesz właśnie w AllePaznokcie. Skuteczna dezynfekcja dłoni i powierzchni to nie tyle opcja, co wręcz konieczność. Możesz wybierać spośród wielu preparatów - w formie sprayu, płynu czy żelu. To, na który z nich się zdecydujesz, zależy tylko od Ciebie. Pamiętaj jednak o tym, by używać ich, mając na dłoniach rękawiczki ochronne.

Środki ochrony osobistej są powszechnie używane nie tylko w placówkach, takich jak szpitale, przychodnie czy apteki, ale i podczas zabiegów fryzjerskich oraz kosmetycznych.  Pamiętaj, by używać ich zawsze wtedy, gdy potrzebujesz ochrony. Twoje zdrowie jest najważniejsze!

Chusteczki bezalkoholowe do szybkiej dezynfekcji delikatnych powierzchni Velox Na zapas 100 szt Chusteczki bezalkoholowe do szybkiej dezynfekcji delikatnych powierzchni Velox Na zapas 100 szt
Producent: MEDISEPT
Cena: 11,83 zł 16,90 zł (netto: 9,62 zł 13,74 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Chusteczki do szybkiej dezynfekcji powierzchni na bazie alkoholu Velox zapas 100 szt Chusteczki do szybkiej dezynfekcji powierzchni na bazie alkoholu Velox zapas 100 szt
Producent: ALLEPAZNOKCIE
Cena: 13,42 zł 17,90 zł (netto: 10,91 zł 14,55 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Koncentrat do dezynfekcji podłóg i powierzchni wyrobów medycznych Detro San SFC 5 l Koncentrat do dezynfekcji podłóg i powierzchni wyrobów medycznych Detro San SFC 5 l
Cena: 97,52 zł 139,32 zł (netto: 90,30 zł 129,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium